AKTİF WEB DİZAYN

Günümüz bilgi çağında iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak, müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve kullanışlı yoludur. Aktif web dizayn olarak bizler, web tasarım, web geliştirme, arama motoru optimizasyonu (seo), webmasterlar için kişiye özel wordpress, joomla ve drupal tema yazılımı ve programlama, profesyonel fotoğrafçılık gibi farklı hizmetler sunmak için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kocaeli merkezde bulunan web tasarım ve geliştirme firmamız, özellikle Kocaeli ve çevresinde dünya standartlarında web dizayn ve geliştirme çözümleri sunmaktadır. Hazırladığımız web siteleri bilgisayar, telefon, tablet gibi tüm cihazlarla ve explorer, crome, opera, safari gibi tüm tarayıcılarla uyumludur. Bizim için her proje özel ve farklıdır. Projenin büyüklüğüne bakmaksızın her müşteriye aynı özeni göstermekteyiz. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak beklentilerini karşılayan bir hizmet sunmaktayız. Öyle ki müşterilerimizin web siteleri hakkında tam bir tatmin duygusuna kavuşana kadar tasarım işlemine devam etmekteyiz. Sonrasındaki 4 hafta boyunca tüm güncelleme taleplerini de ücretsiz olarak yapmaktayız. Kendilerine vereceğimiz yönetim paneliyle dilerlerse kendileri de web siteleri üzerinde değişiklik yapabilmektedirler. Tüm projelerimiz en kısa sürede tamamlanmaktadır. Kişisel ve esnaf web siteleri için 4-5 gün, kurumsal web siteleri için 10 gün gibi kısa bir sürede proje ve tasarım tamamlanmaktadır.

Misyonumuz; uygun fiyatlarla müşterilerimizin beklentilerini de aşan mükemmellikte web siteleri tasarlamak ve yayınlamaktır.

Vizyonumuz, web tasarım ve geliştirme, tema yazılım ve programlama konularında Türkiye’de akla gelen ilk firma olabilmektir.